Ріст цін на моркву розпочався у січні

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Ріст цін на моркву розпочався у січні

Морква почала дорожчати у другій половині січня, свідчать дані сайтів гуртових ринків та торговельних мереж. Тоді як у попередні роки ріст цін на цей коренеплід спостерігався тільки від середини лютого до початку квітня.

Так, на львівському гуртовому ринку «Шувар» 13 січня морква продавалася по 5.00 грн/кг, і трималася на такому рівні до сьогодні. Часом ціна піднімалася до 5.20 грн/кг, або падала до 4.80 грн/кг. Тоді як у грудні ціна на коренеплід коливалася в межах 3.50-4.80 грн/кг.

На київському гуртовому ринку «Столичний» морква до середини січня за два тижні подорожчала на 22%, і продавалася за ціною 3.50-6.00 грн/кг. Такий діапазон цін тримався і 27 січня.

На найбільшому гуртовому фермерському ринку «Неждана», що в селі Великі Копані на Херсонщині, 27 січня морква коштувала 4-5 грн/кг, тоді як 14 січня гарна морква продавалася по 4 грн/кг, а 30 грудня – по 2 грн/кг.

В мережах столичних супермаркетів середня ціна моркви 27 січня була 6.36 грн/кг, тоді як у грудні вона коштувала в середньому 4.67.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь