Уряд змінив порядок отримання посвідчень на право роботи з пестицидами

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 5
Ви зараз переглядаєте Уряд змінив порядок отримання посвідчень на право роботи з пестицидами

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами. Відповідну постанову № 640 Уряд прийняв на черговому засіданні.

Постанова передбачає:

забезпечення права юридичних та фізичних осіб на участь в адміністративному провадженні стосовно одержання посвідчення про право роботи з пестицидами;
можливість отримання послуги з проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та отримання посвідчення про право роботи з пестицидами за єдиною заявою. Цю заявку можна подати до територіального органу Держпродспоживслужби або центру надання адміністративних послуг.
Постанова також усуває дублювання термінології законодавства. Наприклад, виключені терміни «одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», «посвідчення про право роботи з пестицидами», «свідоцтво про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами», оскільки вони вже визначені в Законі України «Про пестициди і агрохімікати».

Нагадаємо, постановою “Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами” (№458 від 9 травня 2023 р.) передбачено осучаснення процедури одержання посвідчення на право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією робіт зі зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також із торгівлею пестицидами.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь