В Італії створили екологічний проєкт «Соняшник»

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9

В місті Умбрія, яке вважається «зеленим серцем» Італії, створили унікальний екологічний проєкт, який захоплює своєю неповторністю.

Проєкт «Соняшник» розроблений для італійського регіону Умбрія, який відомий своїми сільськогосподарськими угіддями та жовтими полями соняшника. Хвилі аномальної спеки стають у цій місцевості все більш частими та екстремальними. Будинки підняті над землею, щоб мінімізувати втручання в біорізноманіття навколишнього середовища

Сонячні панелі на пелюстковому даху дому обертаються на датчиках для максимального впливу сонця.

Завдяки круговій структурі проєкту, будинок обертається навколо сонця як справжня квітка, виробляючи на 40% більше енергії, ніж статичні панелі.

Енергія, яка не використовується, може подаватися в електромережу або зберігатися в акумуляторі. Дощова вода збирається і використовується для зрошення території та особистої гігієни.

На поверсі будинків розміщені апартаменти з двома або трьома спальнями, а кожна будівля може складати три поверхи. Масштабованість проєкту відкриває можливість створення кліматично-позитивного сусідства, натхненного соняшниковими полями, щоб уникнути перенаселення та максимізувати вплив сонячного світла.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь