Упродовж 16 діб вересня залізничним транспортом перевезено на експорт 1 млн 48 тис. 900 т зернових вантажів. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 18 вересня, повідомила пресслужба Rail.insider.
За словами заступника директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи УЗ Валерія Ткачова, за 16 діб вересня на залізничній мережі навантажено 981 тис. тонн зернових і це на 12,5% менше, ніж за відповідний період попереднього року.
В усіх видах сполучення за 16 діб вересня перевезено близько 1,251 млн тонн. Порівняно з аналогічним періодом торік показник знизився на 10,2%, а до попереднього місяця — на 11,4%.
Експортовано зернових у вересні 1,049 млн тонн. Скорочення до серпня становить 19,2%, а до відповідного періоду торік — 8,8%. У напрямку портів перевезено 979,5 тис. тонн, або 93,4%. До західних прикордонних переходів транспортовано 69,4 тис. тонн зерна (частка становить 6,6%).
Як повідомлялося раніше, з початку вересня залізницею експортовано майже 568 тис. тонн зернових.
Джерело:
apk-inform.com
